Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Brata Alberta w Dąbrowie Górniczej rozpoczęta!

Plan rekrutacji:
1. Informacje MEN dotyczące ogólnej rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych

2. Spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów Katolickiego Gimnazjum i ósmych klas Katolickiej Szkoły Podstawowej – przedstawienie oferty naszego liceum – PREZENTACJA.
3. Spotkania informacyjne dla uczniów Katolickiego Gimnazjum i ósmych klas Katolickiej Szkoły Podstawowej – przedstawienie oferty naszego liceum – PREZENTACJA.
4. Dzień Otwarty Szkoły – dla wszystkich uczniów, którzy chcą odwiedzić szkołę i zapoznać się z ofertą.
5. Szkolenie o Systemie Rekrutacji Elektronicznej do szkół dla rodziców i uczniów Katolickiego Gimnazjum i ósmych klas Katolickiej Szkoły Podstawowej.
6. Rekrutacja elektroniczna – wybór szkoły.
7. Dostarczenie dokumentów do szkoły.