Zakończenie Roku Szkolnego

26 czerwca br. nie obędą się w szkole tradycyjne uroczystości zakończenia roku szkolnego. Zgodnie z rekomendacjami MEN i GIS uczniowie lub ich rodzice/prawni opiekunowie będą mogli odebrać świadectwa indywidualnie w sekretariacie szkoły lub od wychowawcy z zachowaniem obowiązujących nadal środków ostrożności (odstęp co najmniej 1,5 m., zasłonięcie nosa i ust maseczką lub przyłbicą, dezynfekcja rąk przy wejściu do budynku).

Uroczystością, kończącą rok szkolny 2019/2020, będzie Msza św. w Bazylice MBA w Dąbrowie Górniczej w dniu 26 czerwca br. o godz. 10.00.

Mam nadzieję , że w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021 we wrześniu będziemy mogli spotkać się osobiście i podziękować Państwu za współpracę i życzliwość, a uczniom pogratulować wyników w nauce.