Dzień dobry Świecie!

Dzień dobry! Good morning! Guten Morgen! Dobry den! Bonjour! Buenos dias! Günaydın! Selamat pagi! Privet! God morgen! Saluton! Tere hommikust! Shubho shokal! Suprabhat! Magandang umaga! Buongiorno!

Mam na imię Sara, chodzę do drugiej klasy liceum i witam Was na moim blogu!

Będę tutaj pisać posty o przyrodzie (wszystkim, co nas otacza), a także o tym, czym interesuję się najbardziej- o obcych kulturach, językach, czasem religiach. Mam nadzieję pokazać Wam, jak ciekawy może być świat i życie ludzi zamieszkujących odległe części globu.

Jako że jest to mój pierwszy post, myślę, że powinnam powiedzieć coś więcej o sobie- chociaż nie sądzę, że jestem wielce interesującą osobą.

W wolnym czasie uwielbiam pisać, czytać, oglądać filmy i uczyć się języków- jednak nie tych najpopularniejszych i najbardziej oczywistych. Aktualnie poza angielskim i niemieckim, których uczę się w szkole, zgłębiam tajniki tureckiego i marzę, żeby nauczyć się hinduskiego, bengalskiego, a także może duńskiego (ale ściśle rzecz biorąc, chciałabym uczyć się wieeelu języków!) Ponadto interesuję się psychologią i teatrem. No i kocham podróże, chciałabym odwiedzić zdecydowanie zbyt wiele państw (nawet takich, do których ‘nikt nie leci, jeśli naprawdę nie musi’).

Już wkrótce postaram się opublikować kolejnego posta, a na razie…
iyi günler (to znaczy Miłego dnia po turecku)! Trzymajcie się ciepło i nie zapominajcie o uśmiechu. See you!