Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018 rozpoczęła się 22 czerwca br. o godzinie 10.00 Eucharystią w Bazylice. Dalszy ciąg uroczystości, czyli rozdanie świadectw, odbyło się w szkole. Najpierw swoje świadectwa z wyróżnieniem i nagrody otrzymali młodsi uczniowie ze szkoły podstawowej, później gimnazjaliści i licealiści.
Uczniowie klas drugich gimnazjum zgotowali pożegnanie klasom trzecim – odchodzącym, już w środę 20 czerwca. Było ciasto i napoje, a uroczystość uświetniły trzy występy: taniec szkolnego zespołu Power Girl, utwór na skrzypcach w wykonaniu ucznia klasy drugiej gimnazjum Janka Zimnala i taniec klasyczny przedstawiony przez Adama Taborka – ucznia klasy drugiej gimnazjum i jego koleżankę spoza szkoły Dżesikę. Na pamiątkę trzecioklasiści otrzymali od swoich kolegów birety absolwenta i dyplomy uznania za ukończenie nauki w gimnazjum. Również wychowawczynie klas trzecich przygotowały małą niespodziankę dla swoich podopiecznych – prezentację ze zdjęciami każdego ucznia wraz z krótkim opisem zainteresowań lub wspomnieniem charakterystycznych wydarzeń.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów, powodzenia w dalszej edukacji i mamy nadzieję, że wspomnienia związane ze szkołą będą wracać nie tylko w koszmarach 😉