Zajęcia z Frédérikiem MOUNIER

Dnia 29.04.2019, francuskojęzyczni uczniowie Katolickich Szkół SPSK w Dąbrowie Górniczej mieli kolejną okazję spotkać się ze swoim francuskim nauczycielem, wykładowcą w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki Uniwersytetu Śląskiego, panem Frédérikiem MOUNIER.

Tym razem Frédéric uczestniczył również w innych ważnych wydarzeniach z życia naszej szkoły, jakim było otwarcie szkolnej biblioteki oraz międzynarodowe spotkanie „na szczycie” z panią Prezez SPSK Marią Chodkiewicz i hiszpańskimi dyrektorkami realizującymi swój europejski, edukacyjny projekt.
Oj, działo się, działo. A my właśnie lubimy, takie spotkania. Lubimy, jak się coś ciekawego dzieje.
Dziękujemy Frédérikowi, że znalazł czas, żeby do nas przyjechać. Zapraszamy na kolejną lekcję w maju.